© 1987 - 2015 EMT Electronics Ltd. - All rights reserved.  /  EMT Elektronik Ltd. - Tüm hakları saklıdır.

TÜRKİYE

EMT Electronics Ltd.

Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı No:16 , Regnum Ticaret Merkezi, B Blok No: 5/1, 06200 Yenimahalle  ANKARA - TURKEY

Tel : +90 (312) 472 20 60    Fax: +90 (312) 472 20 65   e-mail: emt@emt.com.tr

Ana Sayfa

Firmamız "Internet Evidence Finder" Türkiye Yetkili Tedarikçisi Oldu…

Haberler

Özellikler


MAGNET FORENSICS (önceki adı ile JADsoftware) tarafından üretilen INTERNET EVIDENCE FINDER™ (IEF), bir sabit sürücüden, canlı RAM’den, veya seçilen dosyalardan internet ile ilgili verileri ortaya çıkartabildiğiniz adli bir yazılımdır.

Başlıca Yararları

90'dan fazla ülkede binlerce kolluk kuvvetinin ve güvenlik şirketlerinin en önemli soruşturmalarında güvenle kullandıkları IEF yazılımını benzer ürünlerden ayıran nedenlerden bazıları:


Sağlam Arama ve Güvenilir Sonuçlar:

IEF kritik delillerin ortaya çıkarılması için diğer çözümlerden daha fazla veri türünü kurtarır. Tek bir arama işlemi ile anahtar kelimeleri denemek, elle verilere ulaşmak veya bireysel komut dosyalarını çalıştırmak zorunda kalmadan tüm Internet ile ilgili kanıtlara ulaşabilirsiniz.

Patent başvurusu yapılmış teknolojisi ile daha çok internet artıklarını bulur ve IEF hatalı pozitif sonuçları filtreler. IEF sadece silinen verilerden değil, aynı zamanda genellikle çok önemli delillerin bulunduğu canlı RAM’den de veri kurtarır.


Soruşturmaları hızlandırın

Sürekli artan sabit disk kapasiteleri ve hızla büyüyen dava yükleri ve karışıklığı, veri kurtarma konusunda tüm kurum ve kuruluşları kesin ve kapsamlı bir çözüm aramaya yöneltmiştir. IEF, büyük miktarda zaman kazandıran ve o arama yaparken soruşturmanın diğer kısımları üzerinde çalışabileceğiniz hızlı otomatik bir çözümdür. Arama işlemini başlatıp, sonrasında sonuçları kapsamlı raporu ile inceleyebilirsiniz.  


Kullanıcı Dostu

Hem deneyimli hem de yeni adli incelemeciler IEF kullanıcı ara yüzünü esnek, sezgisel ve kullanımı kolay bulmaktadır. Raporlama seçenekleri analitik kapasitesi kadar etkileyici olduğundan, profesyonel raporlar üretmek son derecede basit ve kolaydır. Önemli olan zaman olduğundan, hiçbir karmaşık yapılandırma veya kurulum gerektirmez.


Veri Kurtarma Altın Standart

IEF veri kurtarma konusunda kabul görmüş bir standart çözüm olarak kabul edilir ve dünya çapında binlerce saygın ulusal güvenlik kuruluşları, kolluk kuvvetleri ve şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Internet Evidence Finder Kullanımı

1. ADIM:  İncelemek istediğiniz verinin türünü seçiniz (sürücü, dosya, klasör, e01 yada dd imaj)

2. ADIM:  Arama türünü seçiniz (hızlı, komple, ayrılmış alanlar, sektör seviyesinde, özel yapılandırma)

3. ADIM:  Aranacak verileri işaretleyin (chat, e-posta, bulut, P2P, vs.)

4. ADIM:  Dava ve delil bilgilerini girin ve kaydetme klasörünü seçin.

5. ADIM: Arkanıza yaslanın...