TR | EN

AMPED SOFTWARE

 
AMPED SOFTWARE

Faaliyet Alanları

Adli Görüntü İnceleme Yazılımı

Firma Hakkında

İtalya menşeili firma, adli görüntü inceleme (video forensics) alanında daha önce hiçbir firmanın yapmadığı bir şeyi yaparak adli görüntü incelemecenin ihtiyacı olan herşeyi bütünleşik tek bir platform üzerinden sağlayacak çözümler üretmek üzere kurulmuştur. 2008 yılından bu yana sürekli kendini geliştirerek dünya çapında birçok kolluk kuvveti ve kriminal laboratuvara çözüm sağlamaktadır.
Yazılımlar ve Donanımlar

 
AMPED AUTHENTICATE

AMPED AUTHENTICATE

Dijital fotoğraflar üzerindeki manipülasyonu tespit etmeye ve raporlamaya yarayan manipülasyon tespit yazılımıdır. Sahip olduğu 50’nin üzerindeki filtre ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde incelenen fotoğrafın manipüle edilip edilmediğini ve eğer varsa fotoğraftaki manipülasyonu detaylı şekilde ortaya koymaya yarayan eşsiz bir yazılımdır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.


AMPED DVRCONV

AMPED DVRCONV

Adli görüntü incelemedeki en büyük sıkıntıların başında piyasadaki yaygın kullanılan codeclerin açamadığı CCTV formatlarıdır. Amped DVR sayesinde dünya çapında kullanılan, yaygın olan ve olmayan CCTV formatlarının %90’dan fazlasını oynatılabilir formatlara dönüştürebilir ve gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

AMPED FIVE

AMPED FIVE

Adli video ve görüntü iyileştirme ve inceleme yazılımıdır. Sahip olduğu 100'ün üzerinde filtresi ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, CCTV, body CAM vb. Farklı kaynaklardan edinilmiş her türlü dijital görüntü üzerinde iyileştirme ve inceleme yapabilmeye olanak sağlayan eşsiz bir yazılımdır. Şu an piyasada kullanılan binlerce DVR formatını destekleyebilen tek adli görüntü inceleme çözümüdür.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.


Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım