TR | EN

BELKASOFT

 
BELKASOFT

Faaliyet Alanları

Adli Veri İnceleme Yazılımları

Firma Hakkında

2002 yılından beri adli bilişim çözümleri geliştiren Çek Cumhuriyeti menşeili firma bu tarihten beri kolluk kuvvetleri başta olmak üzere, kriminal laboratuvarlar, özel sektör ve kamu kuruluşlarına çözüm sağlamaktadır.
Yazılımlar ve Donanımlar

 
ACQUSITION TOOL

ACQUSITION TOOL

Acqusition tool tamamen imaj almaya yönelik geliştirilmiş bir çözümdür. Hard disk, taşınabilir hafıza aygıtları, canlı RAM hafızası ve bulut tabanlı platformlardan imaj almayı desteklemektedir.

EVIDENCE CENTER

EVIDENCE CENTER

Belkasoft Evidence Center imaj alma, inceleme ve raporlama yapmak için geliştirilmiş bir adli inceleme çözümüdür.Bilgisayar, mobil cihaz, RAM imajı, bulut kaynaklı çıkarımlar, J-tag, chipp-off metoduyla yapılan çıkarımlar gibi pek çok farklı yöntemle alınmış imajları incelemeyin de desteklemektedir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.


LIVE RAM CAPTURER

LIVE RAM CAPTURER

Belkasoft'un geliştirdiği ücretsiz bir yazılım olan live RAM capturer ile şüpheli bilgisayarın geçici hafızasında bulundurduğu verilere ulaşmak amacıyla canlı RAM imajı alınmaktadır. Yazılımın şüpheli bilgisayarında iz bırakmaması için fottprint'i minimize edilmiştir. Live RAM capturer ile alınan RAM imajı sonrasında Evidence Center'da incelenebilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım