TR | EN

BELKASOFT

 
BELKASOFT

Faaliyet Alanları

Bilgisayar ve Mobil Adli Veri İnceleme Yazılımları

Hepsi bir arada dijital adli bilişim ve olay müdahale yazılımları alanında faaliyet gösterir.

• Beş büyük dijital adli bilişim alanını kapsamaktadır.

Kurumsal müşteriler için 


Firma Hakkında

2002 yılında kurulan Belkasoft, sağlam ve kapsamlı adli araçlarıyla tanınan dijital adli bilişim teknolojisinde küresel bir liderdir. Dijital adli bilişim, veri kurtarma ve tersine mühendislik uzmanlarından oluşan Belkasoft, araştırmacıların ve adli bilişim uzmanlarının çalışmalarını daha kolay, daha hızlı ve daha etkili hale getirmek için teknolojik olarak gelişmiş ve kullanımı kolay ürünler yaratmaya odaklanmaktadır.


Bu odak noktası göz önünde bulundurularak, Belkasoft, amiral gemisi olarak Belkasoft Evidence Center - mobil ve bilgisayar cihazlarından dijital kanıt toplamak ve analiz etmek için kullanımı kolay, entegre bir çözüm sunar. Dünya çapında 130'dan fazla ülkede kolluk, polis, askeri, iş, istihbarat ajansları ve adli bilişim laboratuvarları, cinayet, çocuklara karşı işlenen suçlar, uyuşturucu kaçakçılığı, veri sızıntısı, dolandırıcılık ve diğer çevrimiçi ve çevrimdışı suçlarla mücadele etmek için Belkasoft ürünlerini kullanıyor.
Yazılımlar ve Donanımlar

 
BELKASOFT EVIDENCE CENTER

BELKASOFT EVIDENCE CENTER

Belkasoft, bilgisayar ve mobil cihazlar, RAM ve bulut içinde depolanan dijital kanıtları bulmak, çıkartmak ve analiz etmek için gerekli olan adli çözümleri bir arada sunar.
 
Belkasoft Evidence Center, adli tıp uzmanları ve araştırmacıları göz önünde bulundurarak, otomatik olarak birden fazla görevi gerçekleştirecek ve soruşturmayı hızlandırmanıza olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Aynı zamanda, ürün veri arabirimi, arama ve analiz için güçlü ancak kullanımı kolay bir araç haline getiren kullanışlı bir arayüze sahiptir.


Daha fazla bilgi için tıklayınız.


ACQUSITION TOOL

ACQUSITION TOOL

Acqusition tool tamamen imaj almaya yönelik geliştirilmiş bir çözümdür. Hard disk, taşınabilir hafıza aygıtları, canlı RAM hafızası ve bulut tabanlı platformlardan imaj almayı desteklemektedir.

LIVE RAM CAPTURER

LIVE RAM CAPTURER

Belkasoft'un geliştirdiği ücretsiz bir yazılım olan live RAM capturer ile şüpheli bilgisayarın geçici hafızasında bulundurduğu verilere ulaşmak amacıyla canlı RAM imajı alınmaktadır. Yazılımın şüpheli bilgisayarında iz bırakmaması için fottprint'i minimize edilmiştir. Live RAM capturer ile alınan RAM imajı sonrasında Evidence Center'da incelenebilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım