TR | EN

BLACKBAG TECH

 
BLACKBAG TECH

Faaliyet Alanları

Mac OS Tabanlı Veri İnceleme Yazılımları

Firma Hakkında

ABD menşeili firma özellikle MAC işletim sistemi üzerine yoğunlaşan veri inceleme adli bilişim çözümleriyle (computer forensics), IOS işletim sistemine yoğunlaşan mobil cihaz inceleme adli bilişim çözümleri (mobile forensics) alanında faaliyet göstermektedir. BlackBag Tech. Apple cihazlar dışında diğer işletim sistemiyle çalışan cihazları da desteklemektedir. 
Ürünler

 
BLACKLIGHT

BLACKLIGHT

Blacklight bilgisayar ve mobil cihazlardan imaj alma, inceleme ve raporlamaya yönelik bir adli bilişim çözümüdür. Özellikle MAC ve IOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde özelleşmiş olan çözüm, bunların yanı sıra windows registry kayıtları, windows memory kayıtları, medya dosyaları üzerinde GPS koordinatları inceleme ve belirli imajları (silah, çıplaklık, vs.) algılama ve daha birçok özelliği ile komple bir analiz çözümüdür.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.


MACQUSITION

MACQUSITION

MacQusition tamamen OS X işletim sistemine sahip MAC cihazlardan imaj almaya yönelik bir çözümdür. 185 farklı Macintosh modelinden imaj almayı desteklemektedir. RAM imajı,triyaj veya full disk imajı gibi farklı imaj alma tiplerini de desteklemektedir.

Daha fazla bilgi için.


MOBILYZE

MOBILYZE

IOS,Android ve Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlardan imaj alma ve inceleme suüreçlerini yürütmek üzere geliştirilmiş mobil adli bilişim (mobile forensics) çözümüdür.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.SOFTBLOCK

SOFTBLOCK

Softblock, incelemeci bilgisayarına kurularak çalışan ve delil bütünlüğünü korumaya yönelik olarak geliştirilen bir yazma koruma yazılımıdır. İncelemeci bilgisayarına takılan şüpheliye ait donanımın (USB bellek, harici hard disk, vb.) yazma korumalı olarak içerdiği verilere göz atılmasını sağlar.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım