TR | EN

CELLEBRITE

 
CELLEBRITE

Faaliyet Alanları

Mobil Cihaz İnceleme Yazılım ve Donanımları

Firma Hakkında

Mobil Adli Bilişim alanında dünyanın önde gelen markalarından olan Cellebrite, 2007 yılından beri dünya çapında kolluk kuvvetleri başta olmak üzere kriminal laboratuvarlar, özel denetim şirketleri ve adli bilişim hizmeti veren pek çok özel kuruluşa çözüm sağlamaktadır.
Ürünler

 
UFED Physical Analyzer

UFED Physical Analyzer


UFED Analytics

UFED Analytics

Özellikle birden fazla mobil cihazın dahil olduğu soruşturmalarda, farklı mobil cihazlardan elde edilen verilerin, kişi, lokasyon, zaman ve olay bağlamında birbiriyle ilişkilindirilmesini sağlayan etkili bir analiz çözümüdür.

UFED Analytics ile kritik bağlantıları kolayca tespit eder, birbiriyle ilişkilendirir ve görselleştirerek raporlanmaya hazır hale getirebilirsiniz.

                                       

Ufed Analytics hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.
                    


UFED Cloud Analyzer

UFED Cloud Analyzer

Bulut verilerine erişim sağlamak için kullanılan çözüm sayesinde kamuya açık ve özel sosyal medya verileri, anlık mesajlaşmalar, depolanmış dosyalar, ve daha birçok veriye erişim sağlanarak, ilgili verileri analiz etme ve soruşturmayı farklı delillerle destekleme imkanı sağlanır.

UFED Cloud Analyzer ile;
ve daha bir çok işlem yapılabilir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.


UFED Ultimate

UFED Ultimate

UFED Ultimate, mobil cihazlardan mantıksal ve fiziksel adli imaj almayı ve incelemeyi sağlayan bir çözümdür. 4PC ve TOUCH olarak iki farklı platformda sunulmaktadır.
 
UFED 4PC, Cellebrite'in bilinen UFED teknolojisinin herhangi bir PC veya dizüstü bilgisayara taşınmış halidir. Bilgisayar ortamında mobil cihazlardan imaj almayı ve incelemeyi sağlayan bir yazılımdır. UFED 4PC, sahada hızlı bir taktiksel cevap olarak ya da laboratuvarda eksiksiz bir adli bilişim incelemesi olarak mevcut altyapıyı kullanan çok yönlü bir mobil adli bilişim çözümüdür. Aynı şekilde, ofiste bulguların gözden geçirilmesi ve özel gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır. 
 
UFED 4PC Adli İnceleme Kiti aşağıdaki bileşenler ile temin edilmektedir.
 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım