TR | EN

ELCOMSOFT

 
ELCOMSOFT

Faaliyet Alanları

Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri

Firma Hakkında

1990 yılında kurulan ElcomSoft www.elcomsoft.com, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir. 
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.
 
Misyonumuz, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.
 
Ürünlerimizin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir. 
 

Yazılımlar ve Donanımlar

 
Password Recovery Bundle

Password Recovery Bundle

İncelenemek istenen şüpheli PC veya sabit sürücüde yer alan şifreli dosyaları tespit ederek, brute force, dictionary attack, vb. metodlarla şifreyi kırmaya yönelik olarak geliştirilmiş gelişmiş bir şifre kırma yazılımıdır.

Özellikler:

 
Destekler:
Microsoft Office'in tüm sürümleri, OpenOffice, NFS Şifreli Dosya Sistemi, Windows ve macOS şifreleri, macOS Anahtar Zinciri, ZIP/RAR/RAR5, PDF, BitLocker / PGP / TrueCrypt ve daha fazlası. Anlık mesajlaşma programlarından, e-posta istemcilerinden, Web tarayıcılarından ve diğer birçok üründen anında şifreler çıkarır.
 
 

ElcomSoft Mobile Forensic Bundle

ElcomSoft Mobile Forensic Bundle

Bu araç, akıllı telefonların ve tabletlerin fiziksel, mantıksal ve kablosuz erişimini gerçekleştirir, mobil yedekleme şifrelerini kırar ve şifreli yedeklerin şifresini çözer, mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüler ve analiz eder.
 
Destekler: Tüm iOS cihazlarının fiziksel, mantıksal ve kablosuz edinilmesi (iPhone, iPad ve iPod Touch) BlackBerry OS ve BlackBerry 10 yedeklerinin şifresini çözer; Windows cihazlarının ve Google hesaplarının kablosuz edinilmesi; WhatsApp edinimi (iOS, Android). Mümkünse, Windows ve Mac sürümleri dahil edilmiştir.

ElcomSoft Distributed Password Recovery

ElcomSoft Distributed Password Recovery

Karmaşık şifreleri kırma, güçlü şifrelenmiş anahtarları kurtarma ve belgelerin kilidini açma
Destekler : Microsoft Office tüm versiyonları, OpenOffice, ZIP/7zip/RAR/RAR5, PDF, BitLocker/PGP/TrueCrypt. 300’den fazla format desteklenir.xx

ElcomSoft Cloud Explorer

ElcomSoft Cloud Explorer

Google hesabından, kullanıcıların konum geçmişini, dosyalar ve belgeleri, rehber, Hangouts mesajları, Chrome tarayıcı geçmişi, arama geçmişi ve sayfa geçmişleri, takvimler, resimler ve daha fazlası ile ilgili veriler elde etme.
 
Destekler: Google Account, Kablosuz erişim, iki faktörlü doğrulama, yerleşik görüntüleyici, Windows ve Mac sürümleri
 

Elcomsoft Phone Viewer

Elcomsoft Phone Viewer

Hızlı ve kolay bir görüntüleyici ile ElcomSoft ve üçüncü taraf satın alma araçlarıyla elde edilen bilgileri analiz etme. İOS yedekleme ve senkronize edilmiş verilerin şifresini çözme ve görüntüleme, iCloud Photo Library, BlackBerry 10 yedekleme ve Windows Phone / Windows 10 Mobile verilerini analiz etme ve senkronize edilmiş verilere kolayca erişme.
 
Destekler:
 iOS yedekleri (iTunes), iCloud yedekleri, iOS senkronize verileri (arama günlükleri, tarama geçmişi vb.), Windows Phone ve Windows 10 Mobile yedekleri, BlackBerry 10 yedeklemeleri.
 

Elcomsoft Phone Breaker

Elcomsoft Phone Breaker

İOS, Windows Phone 8 / 8.1, Windows 10 Mobile ve BlackBerry 10 cihazlarının mantıksal ve kablosuz erişimi gerçekleştirme, şifreli yedeklemelerden kurtulma, Apple iCloud'dan bilgi edinerek  analiz etme.
Destekler : Yerel iOS yedeklemeleri (iTunes); iCloud ve iCloud Drive yedekleri; iCloud ile senkronize edilmiş veriler (arama kayıtları, fotoğraflar, tarama geçmişi vb.); BlackBerry 10 yedekleri; Microsoft Hesabı (geçerli kimlik doğrulama bilgileriyle); Windows Phone 8, 8.1, Windows 10 Mobile yedekleri; iCloud kimlik doğrulama belirteçleri.

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

BitLocker, FileVault 2, PGP, TrueCrypt ve VeraCrypt ile şifrelenmiş verilere anında erişme. Bu araç, RAM yakalamalarından, sayfa dosyalarından şifrelenmiş anahtarlarını çıkarma veya şifreli alanlarda depolanan dosya ve klasörlerin şifresini çözme veya şifreli birimleri anlık, gerçek zamanlı erişim için yeni sürücü harfleri olarak bağlamak için düz metin şifresi veya şifrelenmiş anahtarları kullanır.
 
Destekler :BitLocker (TPM yapılandırmaları dahil FileVault 2, PGP, TrueCrypt and VeraCrypt şifreli alanlar ve tam disk şifreleme, BitLocker To Go, XTS-AES BitLocker şifreleme, RAM dökümleri, hibernation dosyaları, sayfa dosyaları
 

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım