TR | EN

ICS

 
ICS

Faaliyet Alanları

Harddisk Kopyalama ve Silme Cihazları, Yazma Koruma Donanımları

Firma Hakkında

1990 yılında sabit disk çoklama teknolojisini dünyaya ilk sunan firmadır. Otomatik sabit sürücü formatlama ve yazılım ön yükleme sistemi teknolojisini geliştirip bu teknolojinin endüstri standardı olmasına öncülük etmiştir.

Image MASSter ürün grubuyla tüm sabit sürücü klonlama ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.
 
90 ların ortasında bilgisayar temelli suçlarla mücadele amacıyla Amerika Birleşik Devletleri ve dünyadaki çeşitli kolluk kuvvetleri ile birlikte çalışarak adli bilişim ürünleri geliştirilmiştir.    
Ürünler

 
IM 4000PRO X2

IM 4000PRO X2

ICS IM 4000PRO X2 FORENSIC ADLİ KOPYALAYICI
 
ICS IM 4000PRO X2 FORENSIC, SAS/SATA sabit sürücüler, USB 3.0 harici sürücüler veya flash medyalar, eSATA arayüzüne sahip medyalardan yazma korumalı olarak “, “.ex01”.e01” veya “Raw/DD” formatlarında adli imaj alınmasını veya disk klonlanmasını ayrıca güvenli veri silme (wipe) işlemlerini sağlayan ürünüdür.
 
ICS IM 4000PRO X2 FORENSIC, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile hızlı, güvenilir ve geniş kapsamlı medya arayüz desteği ile adli bilişim imaj alma işlemlerinde tercih edilmektedir. 
 
ICS IM 4000PRO X2 FORENSIC, Ürünün temel özellikleri;
 
 
 
 

Roadmasster-3 X2 Forensic

Roadmasster-3 X2 Forensic

ICS ROADMASSTER-3 X2 FORENSIC, SAS/SATA sabit sürücüler, USB 3.0 harici sürücüler veya flash medyalar, PCIe ve FireWire arayüzüne sahip medyalardan yazma korumalı olarak “.e01” veya “Raw/DD” formatlarında adli imaj alınmasını veya disk klonlanmasını ayrıca güvenli veri silme (wipe) işlemlerini sağlayan ürünüdür.
 
ICS ROADMASSTER-3 X2 FORENSIC, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile hızlı, güvenilir ve geniş kapsamlı medya arayüz desteği ile adli bilişim imaj alma işlemlerinde tercih edilmektedir. 
 
ICS ROADMASSTER-3 X2 FORENSIC, Ürünün temel özellikleri;
 
 
ICS ROADMASSTER-3 X2 FORENSIC Adli Kopyalayıcı Kiti aşağıdaki bileşenler ile temin edilmektedir.
 
 
 

Solo-5 Forensic

Solo-5 Forensic

ICS SOLO-5-FORENSIC, SAS/SATA sabit sürücüler, USB 3.0 harici sürücüler veya flash medyalar, PCIe ve FireWire arayüzüne sahip medyalardan yazma korumalı olarak “.ex01”, “.e01” veya “Raw/DD” formatlarında adli imaj alınmasını veya disk klonlanmasını ayrıca güvenli veri silme (wipe) işlemlerini sağlayan ürünüdür.
 
ICS SOLO-5-FORENSIC, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile hızlı, güvenilir ve geniş kapsamlı medya arayüz desteği ile adli bilişim imaj alma işlemlerinde tercih edilmektedir. 
 
ICS SOLO-5-FORENSIC, Ürünün temel özellikleri;
 
ICS SOLO-5-FORENSIC Adli Kopyalayıcı Kiti aşağıdaki bileşenler ile temin edilmektedir.
 
 
 
 
 
 

IM WipePRO

IM WipePRO

ICS IM WipePRO, SAS/SATA sabit sürücüler, USB harici sürücüler veya flash medyalar, eSATA arayüzüne sahip medyalardan güvenli veri silme (wipe) işlemini sağlayan ürünüdür.
 
ICS IM WipePRO, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile hızlı, güvenilir ve geniş kapsamlı medya arayüz desteği ile güvenli veri silme işlemlerinde tercih edilmektedir. 
 
ICS IM WipePRO, Ürünün temel özellikleri;
  1. Üzerinde doğrudan SATA – SAS – USB 2.0 sürücü desteği mevcuttur. (Ek modül ihtiyacı yoktur. IDE diskleri adaptör ile desteklemektedir. Cihazın sürücü arayüzleri müşteri ihtiyacına göre özelleştirilebilmektedir.)
  2. Geniş, renkli ve dokunmatik ekran destekli kullanıcı arayüzü.
 
 
 

Rapid Image 7020 X2

Rapid Image 7020 X2

ICS Rapid Image 7020 X2, SAS/SATA sabit sürücüler için güvenli veri silme (wipe) işlemlerini sağlayan ürünüdür.
ICS Rapid Image 7020 X2, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile güvenli veri silme işlemlerinde tercih edilmektedir. 
ICS Rapid Image 7020 X2, Ürünün temel özellikleri;
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım