TR | EN

MAGNET FORENSICS

 
MAGNET FORENSICS

Faaliyet Alanları

Bilgisayar ve Mobil Cihaz İnceleme Yazılımları

Firma Hakkında

2009 yılında kurulan Magnet Forensics Kanada menşeili olup şüpheli PC’lerindeki internet dosya kalıntılarını bulmaya yönelik çözümleriyle pazara girmiştir. 2011 yılından itibaren mevcut çözümlerini daha da geliştirerek hem mobil hem de computer forensics alanlarında kolluk kuvveti başta olmak üzere, özel sektör ve kamuya çözüm sağlamaya başlamıştır.
Ürünler

 
ACQUIRE

ACQUIRE

Magnet Acquire, bilgisayarlardan ve akıllı telefonlardan hızlı bir şekilde imaj almak üzere geliştirilen spesifik bir çözümdür. Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlar, Windows, Linux ve MAC OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlardan imaj almayı desteklemektedir.

ATLAS

ATLAS

Magnet Atlas, eski ve yeni davalarda elde edilen tüm delilleri yönetmeye, bir soruşturma kapsamında farklı iş bölümleri oluşturmaya ve bunları farklı kişilere görev olarak atamaya yarayan merkezi bir yönetim platformudur. Yalnızca iş paylaşımı ve delil yönetimiyle sınırlı olmayan Magnet Atlas, aynı zamanda laboratuvarda sahip olunan adli bilişim araçlarının ve yazılımlarının yönetimini, lisans takibini, yazılım güncellemelerini,vb. daha bir çok yönetimsel konunun merkezi bir platform üzerinden yönatilmesini de sağlar.

AXIOM

AXIOM

Güçlü işleme ve gelişmiş inceleme yöntemlerinin tümünü tek bir adli bilişim aracında bir araya getiren AXIOM, akıllı telefonlardan ve bilgisayarlardan alınan kanıtları hızlı bir şekilde işler ve bir vaka dosyasına dönüştürür. Tespit araçları, adli bilişim uzmanlarının en uygun verileri hızla bulmasına ve daha iyi analiz için görselleştirmesine yardımcı olur. AXIOM, dijital adli bilişim uzmanları tarafından, diğer araçların bulamadığı, verileri doğrulayabileceği ve diğer araçlar ile edinilen görüntüleri inceleme için tek bir dava dosyasına entegre edebilecekleri kanıtları aramak için kullanılır.   

       Niçin AXIOM!                                 Özel sektörde veri incelemeleri ile ilgili
daha fazla bilgi edinin.
Kolluk kuvvetlerinde veri incelemeleri ile ilgili daha 
fazla bilgi edinin.
         

IEF

IEF

Magnet IEF şüpheli mobil cihazında veya bilgisayarında internet kalıntılarını bulmaya odaklanan benzersiz bir çözümdür. Güçlü arama yeteneği yüzlerce türde dijital adli kanıtı geri kazanmaktadır. Orada olduğunu bilmediğiniz ve diğer araçlar tarafından kurtarılamayan kanıtları bulmak mümkündür. Tek bir Magnet IEF araması yüzlerce türde dijital adli delilin kurtarılmasını otomatik hale getirir.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım