TR | EN

MOBILEDIT

 
MOBILEDIT

Faaliyet Alanları

Mobil Cihaz İnceleme Yazılım ve Donanımları

Firma Hakkında

1991 yılında kurulan firma Çek Cumhuriyeti asıllı olup, 1996 yılından itibaren mobil adli bilişim alanında kolluk kuvvetleri başta olmak üzere, özel sektör ve kamuya dünya çapında çözüm sağlamaktadır.
Ürünler

 
CAMERA BALLISTICS

CAMERA BALLISTICS

Oldukça özel bir çözüm olan Camera Ballistics, soruşturma kapsamında bir fotoğrafın şüphelenilen bir fotoğraf makinesiyle çekilip çekilmediğinin anlaşılması amacıyla geliştirilmiştir. 

FORENSIC EXPRESS

FORENSIC EXPRESS

Mobil Edit Forensic Express, tek bir çözümde mobil cihaz ve buluttan veri çıkarımları, veri analizörü ve rapor üretme aracıdır. Hem fiziksel hem de mantıksal veri toplama yöntemlerini kullanan güçlü bir 64-bit uygulama olan Forensic Express, gelişmiş uygulama analizörü, silinmiş veri kurtarma, birçok özelliğe sahip olan geniş telefon yelpazesi, ince ayarlı raporlar, eşzamanlı telefon işleme konularında kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Parola ve PIN kesicisi özelliği ile, kilitli ADB veya iTunes yedeklemelerine GPU hızlandırma ve çok kanallı operasyon ile erişebilirsiniz.
PHONE COPIER EXPRESS

PHONE COPIER EXPRESS

Mobil Edit Phone Copier Express ile iki telefon arasında, kişi listesi, mesajlar, takvim, medya dosyaları, vb. verileri güvenli bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım