TR | EN

OPENTEXT

 
OPENTEXT

Faaliyet Alanları

Veri İnceleme Yazılımları, Veri Güvenliği Yazılımları, Adli Bilişim Eğitimleri, Kurumsal Güvenlik Çözümleri

Firma Hakkında

1997 yılından beri veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında çözüm sağlayan ABD menşeili firma, 2017 yılında Opentext firması tarafından satın alınmış ve çözümlerini Opentext şemsiye altında sağlamaya devam etmektedir.
Ürünler

 
ENCASE E-DISCOVERY

ENCASE E-DISCOVERY

Encase E-Discovery ile kurumsal yönetim süreçleriniz için gerekli olan her türlü verinin takibini, hızlı bir şekilde bulunmasını, gruplanmasını ve bunları tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

ENCASE END POINT INVESTIGATOR

ENCASE END POINT INVESTIGATOR

Encase End Point Investigator, ağırlıklı olarak kurumsal tarafta kendi iç denetiminiz için kullanabileceğiniz eşsiz bir inceleme ve siber güvenlik çözümüdür. Şüpheli aktivite tespit edilen kullanıcı bilgisayarlarından network üzerinden imaj alabilir ve derinlemesine inceleme yapabilirsiniz.

ENCASE END POINT SECURITY

ENCASE END POINT SECURITY

Encase End Point Security ile networkünüzde yer alan son kullanıcı bilgisayarlarını denetleyebilir, behaviour analyse özelliği sayesinde, son kullanıcı bilgisayarlarındaki olağan dışı aktiviteleri tespit edebilir, şüpheli bir durum olması halinde şüpheli aktiviteyi sonlandırabilir, ilgili bilgisayarı geçici olarak networkden çıkartabilirsiniz.

ENCASE FORENSIC SOFTWARE

ENCASE FORENSIC SOFTWARE

Encase Forensic Software, veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında altın standart olarak kabul edilmiş, en seçkin ve kapsamlı inceleme çözümüdür.

Sadece yüzey seviyesinde görünürlük sağlayan diğer adli çözümlerden farklı olarak, EnCase Forensic akıllı telefonlar, tabletler ve GPS gibi 25'in üzerinde mobil cihaz türü dahil olmak üzere en geniş cihaz türünden veri alma Kapsamlı, adli soruşturmalarda kanıt bütünlüğünü korurken bulgular hakkında kapsamlı raporlar hazırlamanıza da olanak sunar.

ENCASE MOBILE INVESTIGATOR

ENCASE MOBILE INVESTIGATOR

Piyasadaki en kapsamlı mobil adli bilişim çözümlerinden biri olan EnCase Mobile Investigator, EnCase Forensic'in mobil imaj alma yeteneklerini, vakalar ile ilgili kritik mobil kanıtları sezgisel olarak görüntüleme, analiz etme ve raporlama yeteneği ile artırmaktadır. Mobil iş akışları, derinlemesine kanıt analizi ve esnek rapor oluşturma özellikleri ile şüpheye yer bırakmayacak şekilde soruşturmayı aydınlatacak delilleri kolayca açığa çıkartır.

Yazma Koruma Köprüleri

Yazma Koruma Köprüleri


Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım