TR | EN

SALVATION DATA

 
SALVATION DATA

Faaliyet Alanları

Veri Kurtarma, Adli Görüntü İnceleme ve Mobil Adli İnceleme Yazılımları

Firma Hakkında

2001 yılında kurulan Çin menşeili firma, adli bilişim, veri kurtarma, veri güvenliği ve e-discovery gibi pek çok alanda 130'dan fazla ülkede kolluk kuvvetleri, özel sektör ve kamu tarafından tercih edilmektedir.
Yazılımlar ve Donanımlar

 
DATA RECOVERY SYSTEM

DATA RECOVERY SYSTEM

DRS (Data Recovery System) hasarlı veya hasarsız HDD'lerden bozulmuş veya silinmiş verileri kurtarmaya yönelik geliştirilmiş ileri seviye bir çözümdür. Dİsk tanımlama, disk görüntüleme, dosya kurtarma, dosya kopyalama, ürün yazılımı kurtama, raporlama, yazma-koruma, RAID yapılarının yeniden tahsis edilmesi, break point recovery ve daha bir çok gelişmiş özelliği ile sıradan bir veri kurtarma çözümünden çok daha fazlasını sunuyor.

SMART PHONE FORENSIC SYSTEM

SMART PHONE FORENSIC SYSTEM

Smart Phone Forensic System (SPF) Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar, tabletler, vb. mobil cihazlardan fiziksel ve mantıksal imaj almak, triaj yapmak ve alınan imajlar üzerinde farklı filtreleme özellikleriyle aranan verilerin çıkarılmasına yönelik olarak geliştirilmiş bir mobil inceleme çözümüdür.

VIDEO INVESTIGATION PORTABLE

VIDEO INVESTIGATION PORTABLE

Video investigation portable (VIP), adli görüntü inceleme çalışmaları için geliştirilmiş bir yazılımdır. Şifreye ihtiyaç duymadan CCTV DVR'larını açıp ilgili görüntü üzerinde inceleme, analiz ve raporlama yapılmasına olanak sağlar.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım