TR | EN

X-WAYS FORENSICS

 
X-WAYS FORENSICS

Faaliyet Alanları

Veri İnceleme Yazılımları

Firma Hakkında

Almanya menşeili olan firma veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında uzun yıllardır çözüm sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı ve veri inceleme alanındaki başarısı, X-ways Forensics’in özellikle kolluk kuvvetleri tarafından tercih nedeni olmasına sebep olmuştur.
Yazılımlar ve Donanımlar

 
WINHEX

WINHEX

WinHex, universal bir hexadecimal editörüdür. Bozulmuş dosya yapıları içinden her türlü dosyayı, silinmiş öğeleri, kayıp dosyaları editlemek ve üzerinde hex seviyesinde inceleme yapmak üzere geliştirilmiştir.

X-WAYS FORENSICS

X-WAYS FORENSICS

X-Ways Forensics veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında dünyaca kabul görmüş, kullanımı son derece kolay ve faydalı bir yazılımdır.

Disk klonlama ve görüntüleme, ham resim dosyalarını ISO,VHD ve VMDK görüntüleri içinde bölümleme ve dosya sistemi yapılarını okuma, disk içerisindeki kaybolan/silinmiş kısımların otomatik olarak tanımlanması ve daha birçok özelliği ile ideal bir inceleme çözümüdür.

X-WAYS IMAGER

X-WAYS IMAGER

X-Ways imaging tamemen şüpheli diskinden imaj almaya, klonlama yapmaya, hash değerini hesaplamaya ve RAID sistemini yeniden yapılandırmaya yarayan bir çözümdür.

X-WAYS INVESTIGATOR

X-WAYS INVESTIGATOR

X-Ways Investigator alınan imajı analiz etmeye ve elde edilen bulguları raporlamaya yarayan bir çözümdür. Kurumsal veya adli olarak sürüdürülen her türlü soruşturma için dijital delilleri elde edip raporlayabileceğiniz son derece faydalı bir çözümdür.

Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım