TR | ENProfesyonel Eğitimler

 

Distribütörlüğünü yaptığımız tüm çözümlerin optimum verimle kullanılabilmesi için gerçekçi senaryolar üzerinden uygulamalı olarak son kullanıcı eğitimlerini vermekteyiz.

Bilişim Güvenliği Yazılım ve Donanım eğitimleri, talepler doğrultusunda Başlangıç, Orta ve İleri Seviyelerde sağlanmaktadır. Ayrıca EMT Akademi bünyesinde sertifikalı adli bilişim eğitimleri verilmektedir. Eğitim programları ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye (www.emtakademi.com) linkinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Eğitimler
Sağladığımız yazılımların tamamı kendi içlerinde son derece detaylı ve her biri kendine özgü özelliklerle incelemeciye kolaylık ve hız sağlayan niteliklere sahiptir. Yazılımların optimum verimle kullanılabilmesi için yazılımın tüm özelliklerini uygulamalı olarak öğretebilmeyi hedefleyen, özel olarak oluşturulmuş gerçekçi senaryolar üzerinden ürün bazlı spesifik eğitimleri, uzman eğitmen kadromuzla sağlamaktayız.
Belli bir ürüne bağlı olmaksızın temel olarak dijital bir delile nasıl yaklaşılacağı, raporların nasıl oluşturulacağı, adli bir soruşturmanın yürütülme esaslarına göre incelemenin nasıl yapılacağı, vb. hususlarda çözüm bazlı eğitimleri, uzman eğitmen kadromuzla sağlamaktayız.


Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım