TR | ENProfesyonel Eğitimler

 

Adli bilişim ve bilişim güvenliği uygulamaları konularında ülkemizdeki eğitim kaynaklarının çok sınırlı olması ve bu konularda uzman personelin yetiştirilmesine, mevcut personelin yeteneklerinin artırılmasına duyulan eğitim ihtiyacına istinaden; uzun yıllara dayanan tecrübemizle, adli bilişim ve bilişim güvenliği konularında eğitim almak isteyen özel sektör, kamu kurumu çalışanları ve kişilere dünya standartlarında yöntemlerle bilimsel eğitim çözümleri sunmaktayız. Bu amaçla birbirlerinden farklı seviyelerde ve konularda birçok eğitim programı geliştirdik.
 
Eğitimlerimizin diğer bir misyonu da adli bilişim sektöründeki en son teknolojileri, ürün güncellemelerini ve küresel trendleri katılımcılara aktarmak ve bu konudaki farkındalıklarını artırmaktır.
 
Teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı olarak elektronik sistemlerin ve cihazların hayatımızda daha fazla yer alması, sayısal verilerin büyüklüğünü ve çeşitliliğini hızla artırmaktadır. Bu artışta bilgisayarların hayatımızın merkezine yerleşmesi ve cep telefonlarının yaygınlaşması önemli bir paya sahiptir. Günümüz dünyasında bilişimin hayatlarımızdaki yeri, bilişim güvenliğinin de geldiği önemli noktayı gözler önüne sermektedir. İncelenecek veri miktarındaki artış, adli bilişim ve bilişim güvenliği uzmanlarının çok daha kısa sürede ve çok daha etkin bir şekilde çalışmalarını yapmalarını gerektirmektedir.
 
Konularında uzman, tecrübeli ve sertifikalı eğiticilerimiz eşliğinde eğitimlerimizde gerçek hayatta karşılaşılabilecek bilişim ve siber suçlar kapsamındaki olaylar ile ilgili olarak katılımcılara inceleme süreçlerinde uygun yöntemlerin kullanılarak çalışılması alışkanlığının kazandırılmasını amaçlamaktadır. Eğitim sırasında işlenen konuları pekiştirecek temel uygulamalı egzersizler yer almakla birlikte detaylı genel uygulamalar da mevcuttur. Bilişim alanındaki en güncel gelişmeleri kapsayan eğitim içeriklerimiz, sık sık güncellenmektedir.
 
Eğitimde katılımcıların uygulamalar için kullanacağı yazılım ve donanımlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.
 
Eğitimlerimizin konu, süre ve içerikleri talepler doğrultusunda özelleştirilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun eğitim programlarını birlikte hazırlayabiliriz. Merkez binamızda yer alan eğitim salonunda verilen eğitimler, talep edilmesi halinde kurumların kendi merkezlerinde de verilebilmektedir.
 
Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen EMT Akademi  sitemizi ziyaret ediniz.
 

 

Profesyonel Eğitimler
Temin ettiğimiz adli bilişim ve bilgi güvenliği çözümlerinin optimum verimle kullanılabilmesi için ürün temelli eğitimler de vermekteyiz.
Eğitimlerimiz kullanılan çözüm ve araçların daha derinlemesine anlaşılmasını ve bu sayede incelemelerin daha hızlı ve kolay şekilde yapılmasını amaçlamaktadır. 
Birbirinden çok farklı senaryo uygulamaları ile birlikte eğitimlerimiz katılımcıların inceleme kapasitelerini iyileştirmektedir.
Adli bilişim konusunda yeni çalışmaya başlayan katılımcılar için temel eğitimlerimiz mevcuttur.
 

Aynı araçlar ve çoğu zaman aynı yöntemler kullanılsa dahi her sektör ve kullanıcı için inceleme amaçları birbirlerinden çok farklıdır. Bu nedenle çözüm bazlı eğitimlerimiz farklı amaçlara yönelik konu, içerik ve gerçekçi senaryo uygulamaları ile sunulmaktadır.
 
Eğitimlerimizin konu, süre ve içerikleri gelen talepler doğrultusunda özelleştirilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun eğitim programlarını birlikte hazırlayabiliriz.
 
Adli bilişim konusunda yeni çalışmaya başlayan katılımcılar için temel eğitimlerimiz mevcuttur.Tüm Hakları Saklıdır: 2018
Web Tasarım